slideshow3 DSC00243 kopie DSC00264 kopie DSC00237 kopie DSC00234 kopie DSC00194 kopie DSC00328 kopie DSC00266 kopie DSC00316 kopie
Podpora Občanů - politické hnutí Brandýs nad Labem Stará Boleslav Komunální volby 2014

Rada města

To nejzásadnější z jednání Rady města konané dne 18. 6. 2015:

  • Nejdůležitějším bodem jednání bylo zřízení městské servisní akciové společnosti. Po celou dobu přípravy vzniku této akciovky panovala v koalici shoda. O to více překvapila skutečnost, že jeden z koaličních radních se při samotném hlasování zdržel. Navíc v okamžiku, kdy koalici chyběli dva naši zastupitelé, kteří se nemohli zúčastnit vzhledem k neodkladným pracovním povinnostem. Předložení úmyslu založit akciovku předcházelo pracovní jednání zastupitelstva, na kterém byli přítomní zastupitelé podrobně seznámeni s představou vedení města o budoucím fungování akciovky. Stejný postup byl zvolen i při představení této akciovky na veřejném zasedání zastupitelstvu. Celá diskuze na zastupitelstvu se točila jen kolem jedné z možných náplní činnosti akciovky – tedy vytápění. Není divu, když bývalé vedení radnice mimo jiné zapříčinilo uzavření „výhodné“ smlouvy na 30 let se současným poskytovatelem tepla na poslední chvíli, tj. v listopadu 2014.
  • Rada dále vypsala poptávková řízení malého rozsahu – vše je součástí zápisu.
  • Rada ještě přijala rozpočtová opatření vzhledem k obdrženým dotacím.
  • Poznámka na okraj – při prodeji městských bytů se osvědčilo uveřejňovat fotografie, nabídky cen jsou vyšší a je jich více. 

Newsletter


 

 

samolepky Podpora web kopie