slideshow3 DSC00243 kopie DSC00264 kopie DSC00237 kopie DSC00234 kopie DSC00194 kopie DSC00328 kopie DSC00266 kopie DSC00316 kopie
Podpora Občanů - politické hnutí Brandýs nad Labem Stará Boleslav Komunální volby 2014

Chci aby Brandýs nad Labem - Stará Boleslav bylo krásné místo pro život . . . říká naše usměvavá kandidátka Blanka Cafourková

Chci aby Brandýs nad Labem - Stará Boleslav bylo krásné místo pro život . . . říká naše usměvavá kandidátka Blanka Cafourková

Jak by jste se představila našim spoluobčanům.
V Brandýse nad Labem žiji již čtvrtým rokem, kam jsme se přestěhovali, když manžel dostal ve Staré Boleslavi práci. Poté jsme se rozhodli založit zde rodinu, protože se zde cítím dobře tak se město stalo mým domovem. Vystudovala jsem střední odbornou školu obor informatika v ekonomice, ve které pokračuji na vysoké škole. Momentálně jsem, ale na mateřské dovolené s našimi dětmi Eliškou, která má 3 roky a Petrem 1 rok. Mými zájmy jsou moje děti a můžu říct, že jsem hrdou dvojnásobnou mámou. Ráda se odreaguji při hraní basketbalu jak rekreačně tak i závodně za Brandýský tým. Zálibu mám i ve čtení dobré knihy, návštěvy kina či divadla, nebo bruslení na kolečkových bruslích.


Co Vás přivedlo k rozhodnutí angažovat se v místní komunální politice?
Za dobu co zde bydlím, jsem si povšimla několika problémů, které městská rada neřeší tím nejlepším způsobem. Ať je to nedostatek míst ve školce pro děti, aby se maminky po mateřské mohli vrátit zpět do pracovního poměru, nebo špatná dopravní situace a neutěšené stavy vozovek, kterých jsem si všimla při procházkách s dětmi. Také si myslím, že by se měla zlepšit bezpečnost ve městě a efektivní využití městských strážníků, protože jsem už několikrát narazila na použité potřeby narkomanů poblíž dětských hřišť. Proto se chci zapojit do místní politiky a tím ovlivnit dění ve městě a zlepšit kvalitu života v Brandýse nad Labem.

999858 10200213400129029 231805771 n

 

Co Vás vedlo ke vstupu do politického hnutí podpora občanů?
Ke vstupu do hnutí Podpora občanů jsem se rozhodla poté, co mne oslovila paní Alice Boudová, která je spolupracovnicí mého manžela a nabídla mi možnost připojit se.  Její návrh jsem přijala, protože to pro mne znamená možnost změnit naše město k lepšímu.  Přesvědčil mě také volební program, který se shoduje s mojí představou o směru, kterým by se mělo město ubírat.

 Čím budete prospěšná politickému hnutí Podpora občanů, potažmo městu?
Ačkoliv kandiduji do městského zastupitelstva poprvé a nemám s politikou žádné zkušenosti, jsem rozhodnuta přispět svými znalostmi a zkušenostmi jako obyvatelka města. Jsem rozhodnuta vynaložit svou energii a volný čas pro to, aby se naše město mohlo lépe rozvíjet a vyhovovalo potřebám co největšího počtu lidí.

 

10612833 10201953842642641 2832320561777005070 n

Newsletter


 

 

samolepky Podpora web kopie