slideshow3 DSC00243 kopie DSC00264 kopie DSC00237 kopie DSC00234 kopie DSC00194 kopie DSC00328 kopie DSC00266 kopie DSC00316 kopie
Podpora Občanů - politické hnutí Brandýs nad Labem Stará Boleslav Komunální volby 2014

Společné prohlášení

Vážení spoluobčané,

rádi bychom vás informovali, že dnes odpoledne 24.10.2014 představitelé spolku Naše dvojměstí, hnutí Podpora občanů a hnutí Pro sport a zdraví podepsali koaliční smlouvu o spolupráci ve vedení města Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi. Koaliční partneři subjektů budou mít ve 21 členném zastupitelstvu 12 mandátů. V sedmičlenné radě města obsadí Naše dvojměstí čtyři místa, Podpora občanů tři Koaliční partneři se zároveň dohodli, že hnutí Pro sport a zdraví má po celé funkční období právo se účastnit jednání rady města s hlasem poradním. Na starostu města Koaliční partneři navrhují pana ing. Vlastimila Picka, na prvního místostarostu pana Hynka Homolku, druhého místostarostu pana Mgr. Petra Kváču a na pozici neuvolněného místostarosty pana ing. Jiřího Vojtu. V radě města, kromě výše jmenovaných, dále zasednou pan ing. Zdeněk Adámek (Naše dvojměstí), Bc. Jan Jirovský (Naše dvojměstí) a Miluše Zahrádková (Podpora občanů). Uvedené personální návrhu podléhají schválení ustavující schůze zastupitelstva města. 
Jednání vedoucí k uzavření koaliční dohody byla věcná, s důrazem na společné cíle, jejímž prvotním je otevřená a vstřícná radnice.

Všichni koaliční partneři jsou rozhodnuti změnit zaběhlé způsoby a neignorovat konstruktivní návrhy všech zastupitelů, a to vždy ve prospěch našeho města.

Newsletter


 

 

samolepky Podpora web kopie