slideshow3 DSC00243 kopie DSC00264 kopie DSC00237 kopie DSC00234 kopie DSC00194 kopie DSC00328 kopie DSC00266 kopie DSC00316 kopie
Podpora Občanů - politické hnutí Brandýs nad Labem Stará Boleslav Komunální volby 2014

Posádka Hnutí je dobrá . . . , říká náš kandidát Ondra Synek

Posádka Hnutí je dobrá . . . , říká náš kandidát Ondra Synek


Ondřej Synek. Veslař Dukly Praha, dvakrát stříbrný na olympiádách, trojnásobný mistr světa, čtyřnásobný mistr Evropy, osmkrát vítěz světového poháru. Úctyhodná vizitka. 

Především gratulace za poslední titul. Ale… uvědomuješ si, kolika lidem hrozil po tvém vítězném finiši s Drysdalem infarkt? Nechceš se nám, „infarktákům“ omluvit a slíbit, že se to nebude opakovat. 

Tak to nemůžu, protože se alespoň bylo na co koukat a veslování není žádný nudný sport. Byl to jeden z nejhezčích závodů za poslední roky, které jsme s Drysdalem mezi sebou měli. I když v roce 2011 to bylo ještě těsnější. On je tak zarputilý a tak velký bojovník… Klobouk dolů.

Psalo se o tom, že to spolu zkusíte na dvojskifu.

To je plán na příští rok. Na jaře bychom to spolu zkusili na jednom závodu světového poháru. Nevíme ale, zda nám to povolí mezinárodní federace. Ale doufáme. Výjimky se dají dělat vždycky a myslím, že pro diváky by to bylo moc zajímavé. 

Blíží se volby, které jsou vlastně také takový závod. Na startu je čtrnáct lodí a zvítězit chce každý.

Já bych to přirovnal k osmiveslici, kdy jeden na druhém je závislý a jeden bez ostatních není nic. Prostě je to velká parta lidí, kteří spolu dělají vše společně, odhodlaně a jdou za svým cílem. Tak to můžou dokázat a vyhrát.

Myslím, že posádka Hnutí Podpora občanů je dobrá, že u kormidla je správný muž, který řídí a dává správné pokyny. Za poslední dobu, co jsem dění kolem voleb sledoval, je to opravdu hodně dobrá posádka.

AStaraBoleslav1

Také podpora fanoušků, v tomto případě voličů, je strašně důležitá, to znám. Pokud jde o mě, pro mě je důležité, aby se udělaly kroky nejenom ke zlepšení třeba mládežnického sportu, ale celkově kvality života v našem dvojmestí. Osobně se mě dotýká pískovna, kterou bych měl takřka u baráku, nemám v Boleslavi pořádně kde nakupovat a tak jezdím 3 kilometry do Brandýsa na průmyslovou zónu.

Pokud se někdo z Hnutí dostane do vedení města, tak vlastně přes něj bych chtěl být tak trochu u toho.

 

Newsletter


 

 

samolepky Podpora web kopie