slideshow3 DSC00243 kopie DSC00264 kopie DSC00237 kopie DSC00234 kopie DSC00194 kopie DSC00328 kopie DSC00266 kopie DSC00316 kopie
Podpora Občanů - politické hnutí Brandýs nad Labem Stará Boleslav Komunální volby 2014

Aktuality z předvelikonoční radnice

              Členové Rady města již od rána poslouchali výsledná data z hospodaření příspěvkových organizací zřizovaných městem (mateřských a základních škol, školní jídelny a Městského domu dětí a mládeže).

          Každý z ředitelů nejdříve v krátkosti představil svou organizaci. V rámci této úvodní prezentace se projevily obrovské rozdíly v připravenosti jednotlivých ředitelů na jednání. Naprosto vyčerpávající informace poskytla Bc. Křesťanová z MŠ Chobotská a Mgr. Stojčevská ze ZŠ Stará Boleslav – přednesené údaje byly ucelené, stručné, výstižné. Naopak kusé a nekompletní informace bez znalosti prostředí poskytl ředitel školní jídelny, v níž stále přetrvávají problémy týkající se působnosti pana ředitele. Nespokojenost s jeho činností se projevuje hlavně na straně zaměstnanců, ale ozývají se i nespokojené hlasy široké veřejnosti. Zaměstnanci proto v této souvislosti navštívili pana starostu, aby přednesli své stížnosti na pana ředitele. Členové Rady města zastávají názor, že již uplynul dostatečně dlouhý čas na to, aby získal jasný obraz o činnosti příspěvkové organizace, které je ředitelem. Jednání rady bylo poté přerušeno a bude pokračovat v příštích dnech provozními body jednání.

 

Zpracoval: Aleš Franc

Newsletter


 

 

samolepky Podpora web kopie