Ing. Jiří Vojta

Podnikatel

Narodil jsem se v Hradci Králové, ale osud a služba vlasti mě přivedla do našeho dvojměstí, kde žiji již téměř 40 let. Vystudoval jsem elektronické inženýrství a pracoval jsem v oboru do roku 2001 v armádě v různých technických a velitelských funkcích. Po odchodu z armády jsem založil malou společnost a pracoval v oblasti informačních systémů a bezpečnosti. V té době jsem se aktivně zapojil do veřejného života v našem městě, a to zejména v oblasti privatizace bytového fondu a hájením parku pod nemocnicí před výstavbou obřího supermarketu. Postoje tehdejších představitelů města, způsob jednání s občany a nakládání s majetkem mne natolik vytočilo, že jsem přesvědčil přítele Vlastimila Picka a založili jsme vlastní politické hnutí Podpora občanů a šli do voleb. Díky Vašim hlasům jsme uspěli.

Podařilo se nám zejména podstatně zvýšit transparentnost radnice, práci radnice pro lidi, výrazně zkvalitnit práci městské policie a tím i bezpečnost ve městě (v té době jsem za tuto oblast z titulu funkce místostarosty odpovídal), vnést pořádek do způsobu hospodaření s nemovitostmi města a rozvojem města a jeho infrastruktury, realizovat rekonstrukci topení na sídlišti, podařilo se nám přivést celý městský úřad do našeho dvojměstí z Prahy …. Jsou i nepodařené věci, nemáme stále dům seniorů, nepodařilo se nám (zatím) rekonstruovat objekt ZUŠ a mohl bych jmenovat další.

Nechci tady ale vyjmenovat všechny úspěchy, Vy musíte nejlépe vědět, co bylo dobře a co ne. V minulých volbách jste zhodnotili, že to děláme skutečně tak, že stojí za to nám dát důvěru. No a my se o ní ucházíme i dnes, do třetice. Chceme pokračovat v započatém a ty nejdůležitější pány dotáhnout do konce – čistička, tělocvična, obchvat, ZUŠ, nová škola, udržet a rozvíjet transparentnost úřadu, bezpečnost ve městě a jeho krásu ….

Dnes stále pracuji v zastupitelstvu a jeho kontrolní komisi a krom toho jsem předsedou dozorčí rady Brandýsko – Boleslavská městská a.s. (městská společnost zabezpečující dodávku tepla). Prosím, zhodnoťte naši práci a jestli jste názoru, že to je s námi dobré, dejte nám i po třetí svou důvěru. A věřte, že ji nezklameme, na to dávám svou čest, na které si celý život velmi zakládám.

Menu