Miluše Zahrádková

Účetní

Narodila jsem se v našem městě a žiji v něm celých 53 let. Jsem absolventkou obchodní akademie v Mladé Boleslavi. Svůj profesní život jsem zahájila v roce 1987 jako civilní zaměstnanec vojenské správy. Od roku 1993 podnikám v oboru vedení účetnictví a daňové evidence jako osoba samostatně výdělečně činná. Jsem matkou dvou dospělých synů.

V uplynulých volebních obdobích jsem pracovala jako neuvolněná radní města. Soustředila jsem se na sociální problematiku, činnost neziskových organizací a působím v představenstvu městské akciové společnosti.

Ve všech zmíněných oborech je ještě mnoho rozpracované práce a připravovaných projektů, na kterých bych se chtěla ve spolupráci se zaměstnanci úřadu v případě svého zvolení dál podílet.  Zmínit bych chtěla hlavně vybudování svazkové školy a rekonstrukci Vyššího Hrádku pro potřeby umělecké školy.

V městské akciové společnosti bych společně s kolegy chtěla soustředit síly na budování alternativních zdrojů tepla a elektrické energie v současné energetické krizi (kogenerační jednotky, možnost využití obnovitelných zdrojů).

Menu